info@visapedia.com:سازمان مهاجرتی ویزاپدیا نماینده فعال در ایران و سایر کشور ها می پذیرد.در صورت تمایل به همکاری لطفا رزومه و برنامه کاری خود را به این آدرس بفرستید

شما اینجا هستید : کانادا

مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت برنامه های گوناگونی وجود دارد. قرار گیری در بهترین گروه و برنامه مهاجرتی به کانادا شرط اصلی موفقیت در اخذ اقامت است. به طور حتم از دوستان و یا نزدیکان خود شنیده‌اید که افرادی مدت‌های طولانی در انتظار دریافت اقامت کانادا هستند و در این حال گروهی نیز بسیار سریع موفق به مهاجرت به کانادا شده‌اند. اثر یک پرونده کامل و ناقص در همین مدت زمان انجام کار است. قوانین مهاجرت به کانادا و مدارک لازم به صورت ماهانه تغیر می‌نمایند و آگاهی از جدیدترین قوانین شرط لازم موفقیت است. از طرفی هر پرونده مهاجرتی شرایط خاص خود را دارد و ممکن است قابل استفاده برای فرد دیگر نباشد ما در شرکت مهاجرتی ویزا پدیا مسیر مشکل و پیچیدهٔ تکمیل و پیگیری پرونده های مهاجرتی را به فرایندی ساده برای متقاضیان تبدیل نموده‌ایم.

شما در ابتدا می‌توانید برنامه های اصلی مهاجرت به کانادا را در این صفحه مطالعه فرماید. در صورتی که شرایط شما نزدیک به هر کدام است جهت بررسی دقیق‌تر فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید. متخصصین ما پس از بررسی فایل شما، در صورت واجد شرایط بودن، مراحل تشکیل پرونده را در مشاورهٔ اولیه توضیح خواهند داد. در این مرحله شما از طریق تلفن با وکیل رسمی و متخصص مهاجرت و مورد تایید دولت کانادا صحبت خواهید نمود.

سپس در مرحلهٔ بعدی و پس از عقد قرارداد بین متقاضی مهاجرت به کانادا و شرکت مهاجرتی ویزا پدیا پرونده شما وارد مرحله تشکیل رسمی پرونده می‌گردد. در این مرحله پرسنل ما در شرکت مهاجرتی ویزا پدیا اقدام به تشکیل و تکمیل پرونده خواهند نمود. پس از دریافت مدارک و کنترل دقیق و تنظیم فرم‌ها، پرونده به ادارهٔ مهاجرت کانادا ارسال می‌گردد. پس از ارسال پرونده تا زمان دریافت ویزای کانادا، این سازمان با انجام پیگیری‌های لازم زمینه تسریع پرونده شما را فراهم خواهد نمود.

همچنین پس از ورود شما به کانادا، این سازمان همچنان به ارائه خدمات اکثراً رایگان در زمینه های خرید املاک مسکونی و تجاری، سرمایه گذاری، خرید ماشین، و تهیهٔ انواع وام‌ها و کارت‌های اعتباری ادامه خواهد داد.


مهاجرت از طریق سرمایه گذاری سرمایه گذاری فدرال (بسته شده است)
سرمایه گذاری کبک

Investor – مهاجرت ویژه کارفرمایان و مدیران بدون نیاز به مدرک تحصیلی و زبان:
برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری طراحی شده است تا افرادی را به کانادا جذب کند که دارای سرمایه ، تجربه تجارت و مدیریت باشند و از این طریق بتوانند به صورت موثر و موفق به توسعه اقتصادی كانادا کمک ‌كنند.
بیشترمهاجرت از طریق کارآفرینی کارآفرینی فدرال (پرونده جدید نمی پذیرد.)
کارآفرینی کبک
کارآفرینی استانی

Entrepreneur - ویژه کارفرمایان و صاحبان بیزینس :
یکی از راه‌های اقامت کانادا، برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی است. این برنامه جهت توسعه و تولید اشتغال در کانادا با جذب سرمایه، افراد با تجربۀ تجاری و توان مدیریتی به وجود آمده است.
بیشترمهاجرت از طریق نیروی متخصص نیروی متخصص فدرال (اکسپرس انتری)
نیروی متخصص کبک

Skilled Worker - مهاجرت ویژه نیروهای متخصص و تحصیل کرده با سابقه کار بیش از یک سال :
نیروهای متخصص و کارگران ماهر افرادی هستند که برای اقامت دائم براساس میزان توانایی خود در استقرار موفق از نظر اقتصادی در کانادا انتخاب می شوند. این افراد برای اقامت دائم براساس تحصیلات، تجربه کاری، دانش انگلیسی /فرانسه و سایر اصولی ...
بیشتراقامت موقت کانادا ویزای کار
ویزای دانشجویی
ویزای توریستی
سوپر ویزا


کانادا به شما به عنوان یک توریست، دانشجو یا کارمند موقتی خوش آمد می گوید. در هر سال بیش از 5 میلیون نفر از کانادا برای لذت بردن از امکانات آن دیدن می کنند.
بیشتراقامت از طریق خویشاوندی و ازدواج

Family Sponsorship - متقاضیان مهاجرت به کانادا در صورتی که یک خویشاوند نزدیک در کانادا داشته باشند، مانند همسر، فرزند، پدر و مادر و این خویشاوند دارای اقامت دائم (Permanent Resident) و یا شهروندی کانادا (Citizen) باشد قادر خواهند بود از طریق برنامه اسپانسرشیپ اقامت کانادا را دریافت نمایند.
بیشترتماس با ما:
ایران : آدرس ایران : تهران ،زعفرانیه، خیابان جامی شرقی، برج پارسا
کانادا: Suite 200 - 100 Park Royal West Vancouver, BC V7T 1A2
تماس مستقیم با ما : از ۹ شب تا ۱۱ صبح به وقت تهران
تهران: ۰۹۱۲۱۲۵۹۹۳۱ - ۸۵۳۱۴۶۳۱ - ۲۶۸۰۱۷۷۵
کانادا : ۶۰۴۶۵۷۱۳۷۷-۰۰۱