info@visapedia.com:سازمان مهاجرتی ویزاپدیا نماینده فعال در ایران و سایر کشور ها می پذیرد.در صورت تمایل به همکاری لطفا رزومه و برنامه کاری خود را به این آدرس بفرستید

شما اینجا هستید : اخبار

اخبار مهاجرتی

تاریخ: 1395/04/23
فرصتهای جدید برای متقاضیان علاقه مند به روش EB3

فرصتهای جدید برای متقاضیان علاقه مند به روش EB3

فرصتهای جدید برای متقاضیان علاقه مند به روش EB3

فرصتهای جدید برای متقاضیان علاقه مند به روش EB3 شامل دستیار دندانپزشک و کار در گلخانه برای مدت محدودی ارایه می شود.

دستیار دندانپزشک:

علاقه مندان به دریافت گرین کارت از روش نیروی غیر متخصص آمریکا که دارای سن کمتر از۵۰ سال بوده، تحصیلات مرتبط به دستیاری دندانپزشکی و یا ۲ سال سابقه کار مرتبط با شغل دستیاری در حرفه دندانپزشکی داشته باشند، می توانند در اسرع وقت  از این طریق اقدام نمایند. بدیهی است که با توجه به موقعیت بسیار مناسب این شغل و با توجه به علاقه مندی بسیاری از متقاضیان واجد شرایط، اولویت با افرادی خواهد بود که زودتر نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایند.

متقاضیانی که پذیرفته می شوند اقامت دایم آمریکا را دریافت می کنند و یک تعهد یک ساله برای کار دارند و علاوه بر دریافت حقوق سابقه کاری مناسبی برای ادامه زندگی در آمریکا کسب خواهند نمود. گرفتن عکس های رادیوگرافی، آماده سازی یونیت و آماده سازی پرونده، خواندن نسخه، قراردادن ست و وسایل دندانپزشکی متناسب با نیاز دندانپزشک از جمله شرایط کاری این شغل می باشد.

کار در گلخانه:  

با توجه به اینکه کار در گلخانه یکی از محبوب ترین مشاغل برای روش نیروی غیر متخصص آمریکا می باشد و ظرفیت بسیار محدودی دارا می باشد، همیشه متقاضیان اخذ گرین کارت از طریق این روش با عدم وجود ظرفیت در این شغل روبرو می شوند. در حال حاضر تعداد محدودی ظرفیت در این روش وجود دارد که می توانید جهت آنها اقدام فرمایید و ظرف مدت حدودا ۱۸ تا ۲۴ ماه گرین کارت آمریکا را دریافت نمایید.

متقاضیان گرین کارت آمریکا از طریق استخدام شدن توسط کار فرما میتوانند به مدت یک سال به صورت قراردادی در گلخانه های زنجیره ای و مراکز پرورش گل و گیاه در شهر میامی ، ایالت فلوریدا مشغول به کار  شوند. پس از مدت ۱سال با توافق با کارفرما میتوانند به کار در همان مرکز ادامه داده یا محل کار خودرا ترک نمایند. متقاضی با داشتن گرین کارت  میتواند به شغل دیگری مشغول شده یا ادامه تحصیل دهد.

ایجاد و نگهداری فضای سبز، مراقبت و تغذیه گلهای استوایی؛ آفت زدایی و نظافت گلخانه ، اخذ سفارش و تزیین گل و گیاه.بسته بندی و تحویل به مشتری و فروش گل و گیاه از شرایط کاری این شغل می باشد. میزان ساعت کاری در این روش ۴۰ ساعت در هفته بوده و ۲ روز شنبه و یکشنبه تعطیل می باشد.

این شغل نیز مانند مشاغل دیگر این روش نیاز به مدرک تحصیلی و زبان انگلیسی ندارد و بدون نیاز به سرمایه گذاری بهترین گزینه برای اخذ اقامت دائم آمریکا می باشد.


در شبکه اجتماعي فيس بوک به ما بپيونديد:  
تماس با ما:
ایران : آدرس ایران : تهران ،زعفرانیه، خیابان جامی شرقی، برج پارسا
کانادا: Suite 200 - 100 Park Royal West Vancouver, BC V7T 1A2
تماس مستقیم با ما : از ۹ شب تا ۱۱ صبح به وقت تهران
تهران: ۰۹۱۲۱۲۵۹۹۳۱ - ۸۵۳۱۴۶۳۱ - ۲۶۸۰۱۷۷۵
کانادا : ۶۰۴۶۵۷۱۳۷۷-۰۰۱