info@visapedia.com:سازمان مهاجرتی ویزاپدیا نماینده فعال در ایران و سایر کشور ها می پذیرد.در صورت تمایل به همکاری لطفا رزومه و برنامه کاری خود را به این آدرس بفرستید

شما اینجا هستید : اخبار

اخبار مهاجرتی

تاریخ: 1395/08/29
ریچموند هیل؛ بازار پرسود مسکن کانادا

ریچموند هیل؛ بازار پرسود مسکن کانادا

ریچموندهیل در سال‌های اخیر با افزایش جمعیت زیادی روبرو بود و در دهه ۹۰ به عنوان سریع‌ترین رشد جمعیت کامیونیتی در تمام کانادا شناخته شد. تعداد زیادی از ساکنان این محله گران و ثروتمند، افرادی هستند که درآمدهای بالایی دارند و در حوزه‌های بیزینس، مالی و پزشکی فعالیت می‌کنند.

ریچموندهیل در سال ۲۰۱۶ چگونه بود؟

ریچموندهیل امسال بسیار پررونق بود. با وجود اینکه متوسط قیمت در این منطقه به ۴ / ۱ میلیون دلار رسید اما حداقل میزان ماندن خانه در بازار برای فروش در ماه آگوست، دو هفته بود. ضمن اینکه بسیاری از خانه‌ها، بالاتر از آنچه قیمت‌گذاری شده بودند به فروش رفتند.

سرمایه‌گذاران برای سال ۲۰۱۷ منتظر چه باشند؟

به‌عقیده‌ی کارشناسان مسکن سرمایه‌گذاران می‌توانند منتظر یک افزایش تقاضای زیاد در این منطقه باشند که تا پایان سال ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت. یکی دیگر از مواردی که سرمایه‌گذاران در سال جدید باید منتظر آن باشند، توسعه حمل‌نقل عمومی و برنامه‌هایی است که شرکت حمل‌ونقل viva در نظر دارد آن را در این مناطق انجام دهد.

در کجای ریچموندهیل باید سرمایه‌گذاری کنیم؟

مناطقی در ریچموندهیل وجود دارد که برای سرمایه‌گذاری مناسب می‌باشد؛ مانند پروژه‌هایی که در امتداد خیابان Yonge در شمال خیابان Major Mackenzie و جنوب Stouffville در حال ساخته شدن است.

از طرف دیگر بزودی قرار است یک پروژه جدید اتوبوس شهری و تعداد زیادی مراکز خرید هم در این مناطق ساخته شود که بهره‌برداری از این پروژه‌ها باعث خواهد شد خریداران بیش از همیشه از سرمایه‌گذاری در این مناطق بهره‌مند شوند.

در ریچموند هیل چه خانه ای باید بخریم؟

سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند حداکثر سود را از بازار مسکن منطقه ریچموندهیل ببرند، بهتر است به فکر خریدن townhouse در ریچموندهیل باشند. در حال حاضر سرمایه‌گذاری بر روی خانه‌های ویلایی تک‌واحدی مناسب نیست، زیرا نسبت به قیمت بالایی که دارند، نمی‌توانند نقدینگی مناسبی را به خریدار برگردانند.

بر اساس آمار TREB از بازار ماه آگوست، یک townhouse در ریچموند هیل به قیمت ۵۶۲ هزار دلار می‌تواند می‌تواند ماهانه ۱۹۰۰ دلار اجاره داده شود. هر چند در نهایت سود خالص سالانه این سرمایه‌گذاری حدود ۳۱۰۰ دلار است، اما در شرایط موجود، سرمایه‌گذاری مطمئنی به نظر می‌رسد


در شبکه اجتماعي فيس بوک به ما بپيونديد:  
تماس با ما:
ایران : آدرس ایران : تهران ،زعفرانیه، خیابان جامی شرقی، برج پارسا
کانادا: Suite 200 - 100 Park Royal West Vancouver, BC V7T 1A2
تماس مستقیم با ما : از ۹ شب تا ۱۱ صبح به وقت تهران
تهران: ۰۹۱۲۱۲۵۹۹۳۱ - ۸۵۳۱۴۶۳۱ - ۲۶۸۰۱۷۷۵
کانادا : ۶۰۴۶۵۷۱۳۷۷-۰۰۱