info@visapedia.com:سازمان مهاجرتی ویزاپدیا نماینده فعال در ایران و سایر کشور ها می پذیرد.در صورت تمایل به همکاری لطفا رزومه و برنامه کاری خود را به این آدرس بفرستید

شما اینجا هستید : اخبار

اخبار مهاجرتی

تاریخ: 1395/09/24
دکتر علی قربانی به عنوان رئیس تحقیقات امنیت سایبری کانادا منصوب شد

دکتر علی قربانی به عنوان رئیس تحقیقات امنیت سایبری کانادا منصوب شد

دکتر علی قربانی سرپرست (dean) دانشکده علوم کامپیوتر دانشگاه نیوبرانزویک به عنوان رئیس تحقیقات امنیت سایبری کانادا منصوب شدند.


به گزارش کندین پرس، علی قربانی در حال تحقیق بر روی توسعه تکنیک ها و ابزارهایی است که بتوانند تهدیدات سایبری و فعالیتهای سایبری جنایی را قبل از آنکه زیانی وارد کنند ، شناسایی کنند.


علی قربانی گفت عهده دار بودن ریاست تحقیقات سایبری در کانادا به ایشان اجازه می دهد برنامه تحقیقاتی اش را توسعه داده، فارغ التحصیلان و پژوهشگران بیشتری جذب این برنامه نماید، و همکاری با صنعت امنیت سایبری را افزایش دهد. ترم ریاست دکتر قربانی 7 ساله است و دانشگاه نیوبرانزویک برای هر یک از این 7 سال، 200 هزار دلار کمک مالی (گرنت) از دولت فدرال دریافت می کند.


علی قربانی حدود 200 مقاله مشترک با همکارانش منتشر کرده، و سوپروایزر پژوهش های بیش از 160 پژوهشگر دانشگاهی بوده است.


دانشگاه نیوبرانزویک که دکتر قربانی سرپرست دانشکده علوم کامپیوتر آن است، در بیانیه خبری در این باره، مسئولیت جدید دکتر قربانی را «رئیس طراز اول تحقیقات امنیت سایبری کانادا» ذکر کرده است: 
Tier I Canada Research Chair in Cybersecurity
دکتر قربانی گفت: «از فرصتی که پست ریاست تحقیقات کانادا فراهم می کند بسیار خوشحالم و سپاسگزار این سرمایه گذاری و تشخیص دولت فدرال هستم.»


رئیسان طراز اول تحقیقات کانادا جزو محققان پیشرو در جهان هستند که ابتکارات تحقیقاتی آنها از سوی همکارانشان مورد تایید قرار گرفته است.


ادی کمپبل Eddy Campbell رئیس دانشگاه نیوبرانزویک گفت : «این یک خبر فوق العاده است. دکتر قربانی یک محقق استثنایی و کاملا سزاوار این عنوان است. او یک پیشروی واقعی در این رشته است و در تحکیم بخشیدن به دانشگاه نیوبرانزویک به عنوان رهبر ملی تحقیقات امنیت سایبری در کانادا نقش کلیدی داشته است.»


در شبکه اجتماعي فيس بوک به ما بپيونديد:  
تماس با ما:
ایران : آدرس ایران : تهران ،زعفرانیه، خیابان جامی شرقی، برج پارسا
کانادا: Suite 200 - 100 Park Royal West Vancouver, BC V7T 1A2
تماس مستقیم با ما : از ۹ شب تا ۱۱ صبح به وقت تهران
تهران: ۰۹۱۲۱۲۵۹۹۳۱ - ۸۵۳۱۴۶۳۱ - ۲۶۸۰۱۷۷۵
کانادا : ۶۰۴۶۵۷۱۳۷۷-۰۰۱