info@visapedia.com:سازمان مهاجرتی ویزاپدیا نماینده فعال در ایران و سایر کشور ها می پذیرد.در صورت تمایل به همکاری لطفا رزومه و برنامه کاری خود را به این آدرس بفرستید

شما اینجا هستید : اروپا * اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا
کشور اسپانیا از جمله کشورهایی است که از طریق خرید ملک به سرمایه گذاران، اقامت می دهد. گرفتن اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک بدین صورت امکان پذیر است: زمانی که فرد متقاضی و سرمایه گذار علاقه مند به خرید ملک در اسپانیا بود، می تواند با سرمایه ای تقریباً 500هزار یورو ملکی را در اسپانیا خریداری نموده و اقامت خود و خانواده خود را از طریق خرید ملک اخذ نمایند.

برای برخی از علاقه مندان ممکن است یک سری سوالات در مورد بردن هم راهان پیش بیاید که ما می توانیم بدین صورت راهنماییشان کنیم که فرد متقاضی می تواند همسر خود و فرزندان کمتر از 18سال خود را به همراه ببرد و همچنین فرزندان در کشور اسپانیا می توانند از تحصیلات رایگان استفاده کنند.

گرفتن اقامت از طریق خرید ملک در اسپانیا بدین صورت است که در بدو ورود،به فرد متقاضی و خانواده اش یک ویزای 1ساله میدهند و بعد از گذشت 1سال، ویزای 1ساله ی دوم صادر شده و بعد از آن ویزای 1ساله ی سوم، که بعد از گذشت این 3سال این خانواده اقامت دائم را میگیرند.


تماس با ما:
ایران : آدرس ایران : تهران ،زعفرانیه، خیابان جامی شرقی، برج پارسا
کانادا: Suite 200 - 100 Park Royal West Vancouver, BC V7T 1A2
تماس مستقیم با ما : از ۹ شب تا ۱۱ صبح به وقت تهران
تهران: ۰۹۱۲۱۲۵۹۹۳۱ - ۸۵۳۱۴۶۳۱ - ۲۶۸۰۱۷۷۵
کانادا : ۶۰۴۶۵۷۱۳۷۷-۰۰۱